Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Modelová železnice
- Motorový vůz 830 101 ČSD H0 - MTB
Motorový vůz 830 101 ČSD H0 - MTB
- Novinka
- Kompletní specifikace
Motorový vůz 830 101 ČSD H0 - MTBna objednání do týdne4 990 Kč/ ks4 124 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ČSD 830 101
Model motorového vozu řady 830 (ex M262.1) v provedeni III. serie a nátěrem z let 1990. Vybaven osvětlením stanovišť, interiéru a rozhranim Plux22
Vozy s elektrickým přenosem výkonu 240kW byly vyrobeny ve třech serich v počtu 250ks.Určeny na vozbu rychlíků a těžkých osobních vlaků na hlavních tratích, v šedesátých letech provozovány na celé síti ČSD s rychlíkovými spoji. Později byly přesunuty na osobní vlaky. 41 ks rekonstruováno v. r 1980-90 výměnou motoru na řadu 831. Po roce 2010 vyřazeny z provozu.
| Epocha | IV. |
| Délka | 244 mm |
| Hmotnost | 300 g |
| Min. poloměr oblouku | 380 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | plux22 |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 2 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |
Zboží zařazeno v kategoriích
