Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Modelová železnice
- Motorová lokomotiva Brejlovec 754.028 ČD TT - MTB
Motorová lokomotiva Brejlovec 754.028 ČD TT - MTB
- Kompletní specifikace
Motorová lokomotiva Brejlovec 754.028 ČD TT - MTBNení skladem3 990 Kč/ ks3 298 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CD 754 028
Diesel-elektrická lokomotiva řady 754 (ex. T478.4). Model je vybaven motorem s jedním mohutným setrvačníkem, přepínatelným osvětlením, dle směru jízdy, možnost volby odděleného zapínání návěstních světel(posun, vlak, lokomotivní vlak). Lokomotiva je vybavena rozhraním Plux16.
Předloha lokomotivy řady 754 byla vyráběna v CKD Praha v počtu cca 83ks. Lokomotivy se používají univerzálně k vozbě osobních i nákladních vlaků.
K modelu jsou přibaleny doplňky (spřáhla, stěrače, hadice, háky, leptané tabulky, bandážované dvoukolí).
| Epocha | V. |
| Délka | 137 mm |
| Hmotnost | 205 g |
| Min. poloměr oblouku | 250 mm |
| Osvětlení | bílá/červená |
| Digital | konektror Plux16 |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Spřáhlo | šachta dle NEM (standartně krátké spřáhlo) |
Zboží zařazeno v kategoriích
