Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Modelová železnice
- Elektrická lokomotiva Žehlička 111.027 ČD H0 - MTB
Elektrická lokomotiva Žehlička 111.027 ČD H0 - MTB
- Kompletní specifikace
Elektrická lokomotiva Žehlička 111.027 ČD H0 - MTBna objednání do týdne4 750 Kč/ ks3 926 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CD 111 027
Model posunovací elektrické lokomotivy řady E 458.1 (111) v nátěru z let 1992-2000. Vybaven DCC rozhraním Next 18.
Elektrická lokomotiva řady E 458.0 (110) byla vyrobena roku 1971 jako první typ lokomotivy ŠKODA II. generace, se záměrem nahrazení dieselových stojů na posunu ve stanicích. Po úspěšných zkouškách následovala sériová výroba 53kusů v letech 1972/3.. Později navázala vylepšená řada E458.1, kde byla odporová regulace nahrazena tyristorovou v počtu 35 loko vyrobených 1982. Kromě posunu, se využívá i v lehké traťové službě.
V rámci akce "digitalizujeme Česko 26" je příslušenství modelu i DCC dekodér Next18.
| Délka | 166 mm |
| Hmotnost | 330 g |
| Min. poloměr oblouku | 380 mm |
| Osvětlení | bílá/červená |
| Digital | konektor Next18S |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta dle NEM |
Zboží zařazeno v kategoriích
