Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Modelová železnice
- Elektrická lokomotiva Krysa ES499.0003 ČSD TT - MTB
Elektrická lokomotiva Krysa ES499.0003 ČSD TT - MTB
- Novinka
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Elektrická lokomotiva Krysa ES499.0003 ČSD TT - MTBna objednání do týdne4 590 Kč/ ks3 793 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CSD ES499.0003
Elektrická lokomotiva řady ES499.0 vyrobená firmou Škoda Plzeň v roce 1975 v počtu 20ks, jako prvni dvousystémová lokomotiva v ČSSR. Lokomotiva o výkonu 4 000 kW a vybavená odporovou regulací je určena pro vozbu rychlíků na dalkových spojích tratích ss napětí 3000 V+ 25kV AC. V roce 1992 byly všechny předány ŽSR. V r. 2023 používány stále k vozbě dálkových vlaků a postupně vyřazovány.
Model v nátěru ČSD cca 1990. Je vybaven motorem se setrvačníkem, přepínatelným osvětlením dle směru jízdy, osvětlením stanoviště strojvedoucího. Lokomotiva je vybavena rozhraním Plux16. K modelu jsou přibaleny doplňky.
| Epocha | IV. |
| Délka | 140 mm |
| Hmotnost | 225 g |
| Min. poloměr oblouku | 280 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | ne |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | šachta dle NEM |
Související zboží 1
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
1 016 Kč
/
ks
840 Kč
bez DPH
Skladem
1 ks
Zboží zařazeno v kategoriích

